O NÁS

Spokojenost našich zákazníků je na prvním místě. Jak jí dokážeme dosáhnout? 


Zkušenosti

U focení fitness jsou více než kde jinde potřeba zkušenosti. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, focení vysportované postavy se od té klasické dosti liší. Dobrý fitness fotograf musí umět dokonale pracovat se světem, musí znát anatomii a správně svůj model nepózovat tak, aby svaly co nejlépe vynikly a zároveň byla fotka přirozená.  


Maximální kvalita fotek

Za každou naší fotkou se skrývá velké množství práce ať už při jejím pořizování tak při následné zpracování a postprodukci. Zakládáme si na tom, aby každá fotka, kterou od nás dostanete, byla v té nejvyšší možné kvalitě, o čemž se můžete přesvědčit v našem portfoliu. Fotky jsou dokonce tak kvalitní, že je možný jejich tisk na větší formáty.

Spolupráce s těmi nejlepšími 

Vysoká kvalita našich fotografií a přístup k focení nám umožňují fotit s těmi nejvýznamnějšími osobnostmi české fitness scény. Některé z výsledných fotek naleznete v našem portfoliu a všechny pak na sociálních sítích.  

Individuální přístup

Každý zákazník je trochu jiný a jelikož je cílem vytvořit ty nejlepší fotky, které splní všechny požadavky, je individuální přístup zcela zásadní. Tento přístup spočívá v detailním naplánování samotného focení, jeho realizaci vč. specifického přístupu s ohledem na zkušenosti zákazníka a samozřejmé také zohlednění požadavků na finální zpracování fotek.


Úspěch na sociálních sítích

K dnešní době neodmyslitelně patří sociální sítě, kterým se intenzivně věnujeme, a naše fotky stále přizpůsobujeme měnícím se trendům. Díky tomuto přístupu patří naše fotky dlouhodobě k těm nejlépe hodnoceným na profilech našich zákazníků. Přesvědčte se sami.


Profesionální vybavení

Kvalitní fotka vyžaduje profesionální vybavení, proto každý projekt řešíme individuálně a na základě požadavků vybíráme nejen z kvalitní techniky, která bude pro daný projekt nejvhodnější, ale také prostor. Samozřejmostí je tak focení v profesionálních a plně vybavených ateliérech s kompletním zázemím.